Augstas kvalitātes, noderīgas formulas ar izcilu dizainu – tāda ir Formulu Klade ar Spirāli. Mācīšanās un atkārtošana kontroldarbiem vēl nekad nav bijusi tik viegla!

Formulu Klade ar Spirāli

Formulu Klade ar Spirāli ir domāta jauniešiem no 5 – 12 klasei. Formulas un materiāli izvēlēti atbilstoši mācību priekšmetam, ieteikumi mācībām, interesantas mājas lapas, fakti un daudz kas cits.

Formulas ar garantiju!

 Formulu Kladē ar Spirāli ietilpst 5 lapas ar formulām un mācību materiāliem, kuri ir izveidoti sadarbībā ar skolotājiem.


Detaļas:
Formāts: 178×256 mm
Lapaspuses: līniju (32 līnijas) vai
rūtiņu (5×5 mm)
Apjoms: 55 lapaspuses
Mācību priekšmeti : Matemātika, Latviešu valoda, Angļu valoda 

Iegādājies  Formulu Kladi Spiral šajos veikalos:

          

Informē mūs, ja nevari atrast Formulu Kladi, būsim priecīgi dot informāciju, kur vari atrast mūsu produktu.

Katram priekšmetam atsevišķa klade!

Formulu Klade ar Spirāli palīdzēs mācībās 3 dažādos priekšmetos, kā, piemēram, Matemātikā, Angļu valodā, Latviešu valodā. Katrā kladē atradīsi katram priekšmetam atbilstošu mācību informāciju, kas palīdzēs mācībās gan skolā, gan mājās, gatavojoties kontroldarbiem un eksāmeniem.

Formulu Klade ir lietotājam draudzīga!

Papildus augstas kvalitātes laminētajiem vākiem, kuri nodrošina klades izturību, atradīsi arī speciāli paredzētu vietu taviem zīmējumiem, ķēpājumiem vai citiem pierakstiem kā piemēram, papildus formulām. Šeit ir oficiāli atļauts ķēpāties nepadarot klades nekārtīgas un sazīmētas. Tādēļ ķēpājies cik uziet!

 

 

 

Mācīšanās ir interesanta!

FK_links_200x200_2015

Augstas kvalitātes klade, daudz noderīgi materiāli, bet tas nav viss! Formulu Klade padara mācīšanos daudz interesantāku un vieglāku. Kladē atradīsi dažādas spēles, interesantus faktus un rekordus ar kuru palīdzību vari pārbaudīt savu un savu draugu zināšanas. To visu meklē Formulu Kladē!