Augstas kvalitātes, noderīgas formulas ar izcilu dizainu – tāda ir B5 Formulu Klade. Mācīšanās un atkārtošana kontroldarbiem vēl nekad nav bijusi tik viegla!

Formulu Klade

B5 izmēra Formulu Klade ir domāta jauniešiem no 5–12 klasei. Formulas un materiāli, izvēlēti atbilstoši mācību priekšmetam, ieteikumi mācībām, interesantas mājas lapas un fakti un daudz kas cits.

Formulas ar garantiju!

B5 izmēra Formulu Kladē ietilpst 5 lapas ar formulām un mācību materiāliem, kuri ir izveidoti sadarbībā ar skolotājiem.


Detaļas:
Formāts: 170 x 203 mm
Lapaspuses: līniju (23 līnijas) vai
rūtiņu (5×5 mm)
Apjoms: 36 lapaspuses
Mācību priekšmeti : Fizika, Matemātika, Ķīmija, Latviešu valoda, Angļu valoda, Krievu valoda 

Iegādājies B5 Formulu Kladi šajos veikalos:

          

Informē mūs, ja nevari atrast Formulu Kladi, būsim priecīgi dot informāciju, kur vari atrast mūsu produktu.

Katram priekšmetam atsevišķa klade!

B5 Formulu Klade palīdzēs mācībās 6 dažādos priekšmetos, kā, piemēram, Fizikā, Matemātikā, Ķīmijā, Angļu valodā, Latviešu valodā un Krievu valodā. Katrā kladē atradīsi katram priekšmetam atbilstošu mācību informāciju, kas palīdzēs mācībās gan skolā, gan mājās, gatavojoties kontroldarbiem un eksāmeniem.

Formulu Klade ir lietotājam draudzīga!

Papildus augstas kvalitātes laminētajiem vākiem, kuri nodrošina klades izturību, atradīsi arī speciāli paredzētu vietu taviem zīmējumiem, ķēpājumiem vai citiem pierakstiem kā piemēram, papildus formulām. Šeit ir oficiāli atļauts ķēpāties nepadarot klades nekārtīgas un sazīmētas. Tādēļ ķēpājies cik uziet!

 

 

 

Mācīšanās ir interesanta!

Augstas kvalitātes klade, daudz noderīgi materiāli, bet tas nav viss! Formulu Klade padara mācīšanos daudz interesantāku un vieglāku. Kladē atradīsi dažādas spēles, interesantus faktus un rekordus ar kuru palīdzību vari pārbaudīt savu un savu draugu zināšanas. To visu meklē Formulu Kladē! Papildus formulām un izklaidējošiem materiāliem, katrā kladē atradīsi arī noderīgas mājas lapas un ieteikumus, kā labāk mācīties.