Jaunā Formulu Klade ir paredzēta skolēniem no 1–4 klasei. Kvalitatīva klade + formulas + izklaidējoši materiāli = daudz vieglāka un interesantāka mācīšanās!

Formulu Klade sākumskolai

Līdz šim Formulu Klades formulas un materiāli bija paredzēti tikai pamatskolas un vidusskolas jauniešiem, bet vairs nē! Sākumskolas Formulu klades ir domātas sākumskolas skolēniem no 1–4 klasei.

Formulas izvēlētas atbilstoši mācību programmas standartam Latvijā

Formulu Kladēs sākumskolai atradīsi 3 lapaspuses ar formulām un mācību materiāliem, kas ir apkopotas atbilstoši Latvijas mācību programmas standartam.


Detaļas:
Formāts: 170 x 203 mm
Apjoms: 12 lapaspuses
Mācību priekšmeti: Matemātika (rūtiņu),
Angļu valoda (17 līnijas),
Latviešu valoda (līniju klade ar palīglīnijām) 

Tu vari iegādāties B5 Formulu Kladi sākumskolai šajos veikalos:

          

Informē mūs,ja nevari atrast Formulu Kladi, būsim priecīgi dot informāciju, kur vari atrast mūsu produktu.

Katram priekšmetam atsevišķa klade

Formulu Klade sākumskolai palīdzēs mācīties Matemātiku, Latviešu valodu un Angļu valodu. Katrā kladē atradīsi 3 lapaspuses ar noderīgiem mācību materiāliem, kas palīdzēs mācīties gan skolā, gan mājās, gatavojoties kontroldarbiem vai atkārtojot mācību vielu

 

Formulu Klade ir lietotājam draudzīga!

Papildus augstas kvalitātes laminētiem vākiem, kuri nodrošina klades kvalitāti, atradīsi arī kontaktinformācijas sadaļu, kura palīdzēs noskaidrot, kam pieder klade gadījumā, ja to pazaudēsi. Kladē ir paredzēta speciāla ķēpāšanās vieta, kur vari pierakstīt papildus formulas vai interesantas lietas,ko mācies stundās vai vienkārši pazīmēt. Šeit ir oficiāli atļauts ķēpāties nepadarot klades un burtnīcas sazīmētas un nekārtīgas. Tādēļ ķēpājies cik uziet!


Mācīšanās ir interesanta!

Augstas kvalitātes klade ar daudz noderīgiem mācību materiāliem,bet tas nav viss. Formulu Klade sākumskolai mācīšanos padara daudz vieglāku un interesantāku. Kladē atradīsi spēles, interesantus faktus, tā kā varēsi pārbaudīt savu un draugu zināšanas. Piemēram, vai zināji,ka garneles sirds atrodas tās galvā? Šo un citus interesantus faktus meklē Formulu Kladē